Catherine Castille, netmanager van Ketnet, laat in haar boekenkast kijken. Nog meer boekentips !
“Mijn lijstje heeft geen volgorde. Elk boek heeft een andere betekenis. Lezen is voor mij luxe wegens tijdgebrek en moet vooral ontspannend en inspirerend zijn. Ik ben een omnivoor en kan genieten van alle soorten lectuur. Van non fictie over strips, kinderboeken (vanuit professioneel en persoonlijk oogpunt) tot chicklit. Inspiratie komt na ontspanning vanzelf.”
1.
Steven Graauwmans
Reservisten van maandag.
Een knappe dichtbundel van een in Brussel wonende architect-copywriter. Gedichten, scherp op de snee, waar beeld en taal met elkaar spelen.
2.
Flow
Een zeer mooi en inspirerend magazine, maar je koestert het als een boek. Zolang je je gevoel maar volgt.
3.
Anja Stas
Olifantenmarketing
Het boek is nog maar net voorgesteld. Ik heb het dus nog niet gelezen, maar het staat op mijn lijstje. Hoe een olifant een lovebrand werd.
4.
Paulo Coelho
The alchemist
Een prachtige fabel over hoe je dromen te volgen.
5.
Rien Poortvliet
Leven en werken van de Kabouter
Een klassieker voor kinderen en volwassenen! De kaboutergeschiedenis van A tot Z, geschreven mèt instemming van de kabouters en met interviews.
6.
Ben Elton
Dead Famous
Te lezen in het Engels omwille van de vele woordgrapjes. Een briljante parodie op reality TV. Neemt je mee achter de schermen van het televisiewereldje.
7.
Het geluidshuis
De vlo en de professor.
Een prachtig verhaal om naar te kijken en te luisteren. Brengt ouders en kinderen samen.
8.
Holzwarth W.
Over een kleine mol die wil weten wie er op haar kop gepoept heeft. Hilarisch kinderboek over een drol. Hoe je van een banaal iets een heel verhaal kan maken.
9.
The Times Universele Wereldatlas
Verbluffende foto’s om bij weg te dromen en je plaats in de wereld te kennen.
10.
Bart Moeyaert
Duet met valse noten.
Niet zoveel boeken blijven eeuwig bij. Duet met valse noten wel. Om terug jong te worden.
Geef een reactie